Twitter’a nasıl kayıt olunur?

Öncelikle hoşgeldiniz. Bilindiği üzere sosyal medya artık çığ gibi büyüyor. Sosyal medyayı bizce Twitter yönlendiriyor. Oraya atılan bir söz, bir mesaj herşeyi değiştirebiliyor. Dostları düşman, düşmanları dost yapıyor denebilir. Sizde bu olaylardan mahrum kalmayın istedik ve 2012′nin son gününde siteyi aktif ettik. Sizlere twitter’a nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız.

Twitter’a kaydolmak için gereken tek şey;

 • mail adresiniz olmasıdır.

Bunun dışında hiçbirşeye gerek yoktur. Mail adresimiz var ise ; tarayıcımızaTarayıcı yazıyoruz. Açılan sayfada ; buadres bu sayfayı göreceksiniz. Sağ alt tarafta bulunan Twitter’da yeni misin? Kaydol yazısını göreceksiniz. Alt tarafı doldurduktan sonra Twitter’a Kaydol’a tıklıyoruz. Açılan şu sayfayı ; acc doldurup Hesabımı Oluştur‘u tıklıyoruz. Hesabımız oluşuyor. Mail adresinize gelen doğrulama kodunu tıklayıp Twitter’a giriş yapıyoruz. Diğer konularımızda nasıl kullanılır, neler yapılır, nasıl yazılır onları anlatacağız. Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.

Twitter’a nasıl kayıt olunur?” üzerine 77 düşünce

  1. Murat Boz

   beşiktaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
   aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

   Reply
 1. Ayse

  Ben tivitır hesabi açmak istiyorum arkadaslar ama acmasini bilmiyorum yardimci olurmusunuz lütfen

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>