Twitter’a nasıl kayıt olunur?

Ara 30, 2012 by twitter // Yorumlar

Öncelikle hoşgeldiniz. Bilindiği üzere sosyal medya artık çığ gibi büyüyor. Sosyal medyayı bizce Twitter yönlendiriyor. Oraya atılan bir söz, bir mesaj herşeyi değiştirebiliyor. Dostları düşman, düşmanları dost yapıyor denebilir. Sizde bu olaylardan mahrum kalmayın istedik ve 2012′nin son gününde siteyi aktif ettik. Sizlere twitter’a nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız.

Twitter’a kaydolmak için gereken tek şey;

    • mail adresiniz olmasıdır.

Bunun dışında hiçbirşeye gerek yoktur. Mail adresimiz var ise ; tarayıcımızaTarayıcı yazıyoruz. Açılan sayfada ; buadres bu sayfayı göreceksiniz. Sağ alt tarafta bulunan Twitter’da yeni misin? Kaydol yazısını göreceksiniz. Alt tarafı doldurduktan sonra Twitter’a Kaydol’a tıklıyoruz. Açılan şu sayfayı ; acc doldurup Hesabımı Oluştur‘a basınız. Hesabımız oluşuyor. Mail adresinize gelen doğrulama kodunu tıklayıp Twitter’a giriş yapıyoruz. Diğer konularımızda nasıl kullanılır, neler yapılır, nasıl yazılır onları anlatacağız. Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.


Leave a Reply

  • (will not be published)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>